Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

2019

logo
 
 
 


!!!PÁRTY S DOMINIKEM!!!

Na letošní Kolem dokola Košeticka zavítá i jeden speciální host. Tím není nikdo jiný než hokejová legenda a naganský fantom Dominik Hašek!!!

Jeho firma Smarty připraví od odpoledních hodin v Chýstovicích koktejl bar, který bude všem účastníkův k dispozici až do večera. Sám Dominik Hašek pak bude asistovat při losování a předávání cen a zároveň se zúčastní i večerní zábavy. Jako speciální cenu budete moci vyhrát podepsaný dres tohoto hokejového velikána. Tak neváhejte a přijďte😉.Kolem dokola Košeticka
Mapa


Milí kamarádi, známí a sousedé, i vy přeshraniční!
Rok se s rokem sešel a my si Vás opět dovolujeme pozvat na 4. ročník cyklo – turistické akce „KOLEM DOKOLA KOŠETICKA“, která se bude konat v sobotu 31. 8. 2019 od 9:00 do 17:00 hod. Budeme rádi, pokud si uděláte čas, vezmete celou svojí rodinu, babičku, dědu, kamarády nebo sousedy a strávíte s námi příjemný den. Vyberte si trasu a projděte se, proběhněte nebo projeďte na kole nebo v kočárku se svými blízkými. Zaručujeme dobré jídlo a pití, příjemnou společnost, pohodovou atmosféru a krásné výhledy na mikroregion Košeticko a nakoukneme i ke Středočechům .
NEZÁVODÍME, BAVÍME SE!!!
Aktuality pro letošní ročník:
 !!! NÁVŠTĚVA OBSERVATOŘE KOŠETICE !!!
V letošním ročníku se Vám naskýtá jedinečná příležitost navštívit v rámci naší akce i observatoř Košetice. V 10:00, v 11:00, v 13:00 a v 15:00 hod Vás budou čekat zaměstnanci observatoře, provedou Vás zařízením a seznámí s problematikou při půlhodinové prohlídce.
 PRAVIDLO 3 RAZÍTEK (platí pouze pro nejkratší trasu pro malé děti, seniory, kočárky)
Aby mohl být účastník zařazen do závěrečného slosování o ceny, MUSÍ mít na startovací kartě razítka minimálně ze tří „občerstvoven“.
 Jako v loňském roce se k nám připojí i obec Buřenice, kde bude také „občerstvovna“.
 Končíme v CHÝSTOVICÍCH na návsi, k tanci a poslechu hraje hudební skupina GALAXIE.
Propozice k průběhu akce „KOLEM DOKOLA KOŠETICKA“
 Termín konání: 31. 8. 2019 od 9:00 do 17:00 hod.
 Start akce: v kteroukoli hodinu od 9:00 do 16:00 hod, z kterékoli „občerstvovny“ tzn. z Chýstovic, z Křešína, z Buřenic, z Košetic, z Onšova, z Martinic a z Chyšné.
 Konec akce, závěrečné slosován o ceny, taneční zábava: v 17:00 hod na návsi v Chýstovicích, od 18:00 hraje hudební skupina GALAXIE.
 1. Doporučená trasa pro malé děti, seniory, kočárky – Košetice – Onšov – Martinice – Chyšná – Chýstovice (8,2 km)
 2. Doporučená trasa pro pěší – Chýstovice - observatoř Košetice – Buřenice – Košetice – Onšov – Martinice – Chyšná – Chýstovice (18,5 km).
 3. Doporučená trasa pro cyklo a zdatné turisty: Chýstovice – Křešín – Blažnov - Kramolín – observatoř Košetice – Kramolín – Buřenice – Košetice – Onšov – Těškovice – Hořice – Dunice – Studený – Těškovice – Onšov – Martinice – Chyšná – Chýstovice (35,2 km).
 Cyklonadšenci si mohou prodloužit trasu z Hořic – směr Dolní Kralovice – krásnou asfaltovou cyklostezkou lesem – Krčmy – Skoranovice – Těškovice (+16,6 km = 51,8 km).
 Všechny trasy jsou značeny a jsou vedeny mimo hlavní komunikace. Proto je třeba počítat i s horším terénem (lesní, polní cesty, lesní pěšina).
 Účastníci nemusí projít/projet celou trasu. Mohou si jí zkracovat nebo prodlužovat dle vlastních sil a možností a aktuálních povětrnostních podmínek. Jde pouze o doporučené trasy .
 V Křešíně na hřišti u hasičské zbrojnice, v Buřenicích u kulturního domu, v Košeticích na fotbalovém hřišti, v Onšově v hasičské zbrojnici, v Martinicích v hasičské zbrojnici, v Chyšné u koupaliště, v Chýstovicích na návsi budou fungovat „občerstvovny“ s nápoji a jídlem, kde se mohou účastníci občerstvit, odpočinout si, popovídat a dostanou zde startovací kartu nebo razítko do startovací karty.
 Pokud účastník akce (dospělí a děti od 15 let) zaplatí startovné 100,- Kč, obdrží startovací kartu s mapkou vyznačených doporučených tras. V každé „občerstvovně“ na Vámi zvolené trase dostanete do startovací karty razítko obce a jeden nápoj zdarma. Další nápoje a jídlo si platí.
 Pokud účastník nezaplatí startovné, může se účastnit akce, ale nedostane startovací kartu, nepostupuje do závěrečného slosování o ceny a nedostane nápoje na „občerstvovnách“ zdarma. Vše si platí sám.
 Děti do 15 let neplatí startovné, dostávají svojí startovací kartu a jedno limo na každé „občerstvovně“ zdarma.
 Do závěrečného slosování o ceny, které proběhne v 17:00 hod na návsi v Chýstovicích, postupují pouze vyplněné startovací karty opatřené razítky ze VŠECH „občerstvoven“ nacházející se na Vámi zvolené trati. Výjimka pouze pro malé děti a kočárky (viz. pravidlo 3 razítek).
 Od 18:00 hod na návsi v Chýstovicích hraje k tanci a poslechu hudební skupina GALAXIE. Vstup je zdarma.
 ÚČASTNÍCI AKCE SOUHLASÍ SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, S POŘIZOVÁNÍM FOTOGRAFIÍ A VIDEOZÁZNAMU ZA ÚČELEM DOKUMENTACE A PROPAGACE AKCE A JEJICH ZVEŘEJNĚNÍ V MEDIÍCH A NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MIKROREGIONU KOŠETICKO.
Atmosféru loňského 3. ročníku si můžete připomenout při shlédnutí povedeného videa Mgr. Michala Březiny na https://www.youtube.com/watch?v=67w3kzYrjHI. Děkujeme autorovi .
Těšíme se na Vás i letos a doufáme, že nás podpoříte jako v minulých letech svou hojnou účastí.
Spolek přátel mikroregionu Košeticko

 

Odkazy


 

Odkazy


 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webu