Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

2019

logo
 
 
 
Fotky z opět podařené akce najdete zde:   http://www.kosetice.cz/kolem%2Ddokola%2Dkoseticka%2D2019/gs-1138/p1=2872

Video zde: https://www.youtube.com/watch?v=Gft1GZSf5HY

!!!PÁRTY S DOMINIKEM!!!

Na letošní Kolem dokola Košeticka zavítá i jeden speciální host. Tím není nikdo jiný než hokejová legenda a naganský fantom Dominik Hašek!!!

Jeho firma Smarty připraví od odpoledních hodin v Chýstovicích koktejl bar, který bude všem účastníkův k dispozici až do večera. Sám Dominik Hašek pak bude asistovat při losování a předávání cen a zároveň se zúčastní i večerní zábavy. Jako speciální cenu budete moci vyhrát podepsaný dres tohoto hokejového velikána. Tak neváhejte a přijďte😉.Kolem dokola Košeticka
Mapa


Milí kamarádi, známí a sousedé, i vy přeshraniční!

Rok se s rokem sešel a my si Vás opět dovolujeme pozvat na 4. ročník cyklo turistické akce „KOLEM DOKOLA KOŠETICKA“ , která se bude konat v sobotu 31. 8. 2019 od 9:00 do 17:00 hod . Budeme rádi, pokud si uděláte čas, vezmete celou svojí rodinu, babičku, dědu, kamarády nebo sousedy a strávíte s námi příjemný den. Vyberte si trasu a projděte se, proběhněte nebo projeďte na kole nebo v kočárku se svými blízkými. Zaručujeme dobré jídlo a pití, příjemnou společ nost, pohodovou atmosféru a krásné výhledy na mikroregion Košeticko a nakoukneme i ke Středočechům .
NEZÁVODÍME, BAVÍME SE!!! Aktuality pro letošní ročník: !!!
NÁVŠTĚVA OBSERVATOŘE KOŠETICE !!!
V letošním ročníku se Vám naskýtá jedinečná příležitost navšt ívit v rámci naší akce i observatoř Košetice. V 10:00, v 11:00, v 13:00 a v 15:00 hod Vás budou čekat zaměstnanci observatoře, provedou Vás zařízením a seznámí s problematikou při půlhodinové prohlídce.
PRAVIDLO 3 RAZÍTEK ( platí pouze pro nejkratší trasu pro malé děti, seniory, kočárky) Aby mohl být účastník zařazen do závěrečného slosování o ceny, MUSÍ mít na startovací kartě razítka minimálně ze tří „občerst voven“.
Jako v loňském roce se k nám připojí i obec Buřenice, kde bude také „občerstvovna“. Kon číme v CHÝSTOVICÍCH na návsi . Závěrečné losování o ceny moderuje Vojta Novotný. K tanci a poslechu hraje hudební skupina GALAXIE.

!!! PÁRTY S DOMINIKEM !!!

To nejlepší na konec.. Zavítá k nám speciální host. Tím není nikdo jiný než hokejová legenda a naga nský fantom Dominik Hašek. Bude asistovat při losování a předávání cen a zúčastní se i večerní zábavy. Jako speciální cenu můžete vyhrát podepsaný dres tohoto hokejového v elikána. Budete moci ochutnat nápoje míchané ze Smarty Drinků, které vyrábí Haškova f irma Smart.

Propozice k průběhu akce „KOLEM DOKOLA KOŠETICKA“
Termín konání: 31. 8. 2019 od 9:00 do 17:00 hod.
Start akce: v kteroukoli hodinu od 9:00 do 16:00 hod, z kterékoli „občerstvovny“ tzn. z Chýstovic, z Křešína, z Buřenic, z Košetic, z Onšova, z Martinic a z Chyšné.
Konec akce, závěrečné slosován o ceny, taneční zábava: v 17:00 hod na návsi v Chýstovicích, od 18:00 hraje hudební skupina GALAXIE.
1. Doporučená trasa pro malé děti, seniory, kočárky Košetice Onšov Martinice Chyšná Chýstov ice (8,2 km)
2. Doporučená trasa pro pěší Chýstovice - observatoř Košetice Buřenice Košetice Onšov Martinice Chyšná Chýstovice (18,5 km).
3. Doporučená trasa pro cyklo a zdatné turisty : Chýstovice Křešín Blažnov - Kramolín observatoř Ko šetice Kramolín Buřenice Košetice Onšov Těškovice Hořice Dunice Studený Těškovice Onšov Martinice Chyšná Chýstovice (35,2 km).
Cyklonadšenci si mohou prodloužit trasu z Hořic smě r Dolní Kralovice krásnou stezkou lesem Krčmy Sko ranovice Těškovice (48 km).
Všechny trasy jsou značeny a jsou vedeny mimo hlavní komunikace. Proto je třeba počítat i s horším terénem (lesní, polní cesty, lesní pěšina).
Účastníc i nemusí projít/projet celou trasu. Mohou si jí zkracovat nebo prodlužovat dle vlastních sil a možností a aktuálních povětrno stních podmínek. Jde pouze o doporučené trasy .
V Křešíně na hřišti u hasičské zbrojnice, v Buřenicích u kulturního domu, v Košeti cích na fotbalovém hřišti, v Onšově v hasičské zbrojnici, v Martinicích v hasičské zbrojnici, v Chyšné u koupaliště, v Chýstovicích na návsi budou fungovat „občerstvovny“ s nápoji a jídlem (ovoce, sladké a slané pečivo, bramboráky, langoše, steaky, klobásy , atd.), kde se mohou účastníci občerstvit, odpočinout si, popovídat a dostanou zde startovací kartu nebo razítko do startovací karty.
Pokud účastník akce (dospělí a děti od 15 let) zaplatí startovné 100, - Kč, obdrží startovací kartu s mapkou vyznačených d oporučených tras. V každé „občerstvovně“ na Vámi zvolené trase dostanete do startovací karty razítko obce a jeden nápoj zdarma. Další nápoje a jí dlo si platí.
Pokud účastník nezaplatí startovné, může se účastnit akce, ale nedostane startovací kartu, nepos tupuje do závěrečného slosování o ceny a nedostane nápoje na „občerstvovnách“ zdarma. Vše si platí sám.
Děti do 15 let neplatí startovné, dostávají svojí startovací kartu a jedno limo na každé „občerstvovně“ zdarma.
Do závěrečného slosování o ceny, které p roběhne v 17:00 hod na návsi v Chýstovicích, postupují pouze vyplněné startovací karty opatřené razítky ze VŠECH „občerstvoven“ nacházející se na Vámi zvolené trati. Výjimka pouze pro malé děti a kočárky (viz. pravidlo 3 razítek).
Od 18:00 hod na návsi v C hýstovicích hraje k tanci a poslechu hudební skupina GALAXIE. Vstup je zdarma.
ÚČASTNÍCI AKCE SOUHLASÍ SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ, S POŘIZOVÁNÍM FOTOGRAFIÍ A VIDEOZÁZNAMU ZA ÚČELEM DOKUMENTACE A PROPAGACE AKCE A JEJICH ZVEŘEJNĚNÍ V MEDIÍCH A NA WEBOVÝCH STRÁNKÁCH MIKROREGIONU KOŠETICKO.

Statistické údaje z KOLEM DOKOLA KOŠETICKA 2018 :
Celkový počet účastníků: 420 , kategorie do 15 let: 117, kategorie od 16 - 69 let : 294, kategorie 70+: 9. Věkový průměr všech účastníků: 33,5 roku. St artující z Křešína: 42 Trasa 7,9 nebo 9,1 km: 72 účastníků z Buřenic: 41 18,8 km: 50 účastníků z Košetic: 235 31,7 km: 136 účastníků z Onšova: 36 38,5 km: 162 účastníků z Martinic: 26 z Chyšné: 23 z Chýstovic: 17 Atmosféru loňského 3. roč níku si můžete připomenout při vide u Michala Březiny na https://www.youtube.com/watch?v=67w3kzYrjHI nebo fotografiích Pavla Matějíčka na www.kosetice.cz/kolem%2Ddokola%2Dkoseticka%2D20181130/p1=2793 .
Děkujeme autorům .
Těšíme se na Vás a doufáme, že nás podpoříte jako v minulých letech svou hojnou účastí.
Spolek přátel mikroregionu Košeticko


 

Odkazy


 

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webuProhlášení o přístupnosti