Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

AVZO Košetice - archiv dokumentů

 
 
 

60. výročí střelnice

V sobotu 7.5.2022 se téměř na den dovršilo 60. výročí košetické střelnice. Oslavy se rozeběhly již dopoledne, a jak jinak než střeleckou soutěží dvojic ve střelbě pistolí.  

Začátky střelby v Košeticích se počítají od 3.5.1962, kdy byla poprvé košetická střelnice schválena Krajskou správou Mnisterstva vnitra České Budějovice. Od té doby se na podmínkách i zázemí košetické střelnice neustáe pracovalo. Velké poděkování patří všem těm, kteří přiložili bezplatně ruku k dílu a vybudovali střelnici tzv. "na holé hlíně". Dnes to již vypadá jinak než v prvopočátcích. Střelnice odpovídá všem standardům moderní střelby. Má fungující a kvalitní zázemí. Na tom se po roce 2000 začalo opět obtížně pracovat. A opět příznivci střeleckého sportu přiložili ruku k dílu a opět zdarma vylepšili zázemí, zajistili vod

df

u - studni, vybudovali kuchyňku, WC a vydláždili prostor před budovou.  Také jim patří dík za jejich práci.  Bez nadšení a zápalu pro společnou věc by to ale nešlo. Obec Košetice přispěla zajištěním stavebního materiálu. 

Střelnici přejeme mnoho dalších let a také mnoho nadšenců, kteří ji budou hýčkat. Těm stávajícím děkujeme za jejich práci a za to, že se tak obětavě starají. Jejich rodinným přislušníkům pak za to, že jim jejich zápal umožňují. 

 
 

Kontext

Umístění: Složky dokumentů > organizace > AVZO Košetice

Zobrazit aktuální dokumenty | archiv dokumentů | dokumenty včetně archivu

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webuProhlášení o přístupnosti