Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

Feuershow

 

 
 

Feuershow – Hotel Obora Košetice – 21.10.2006

Tato akce odstartovala v areálu Hotelu Obora od 12:00 hod. Návštěvníci akce si mohli prohlédnout vystavenou techniku SDH Košetice, který se zde prezentoval s CAS-32 TATRA 815, DVS-12 AVIA 30, TA-1 LADA NIVA, PPS-12 a DS-16 a SDH Onšov s CAS 25 K LIAZ a PP-20 ŠKODA 706. Na tuto akci přijal pozvání známý hledač pokladů Josef Mužík, který akci moderoval a bylo možné se v diskuzi dozvědět mnoho o jeho hledačské činnosti.

Pro naše nejmenší návštěvníky byla připravena řada soutěží s hasičskou tématikou o sladké odměny. Návštěvníci akce si mohly vyzkoušet ochranné prostředky hasičů včetně použití dýchacích přístrojů. Bylo možné též využít svezení v požární plošině PP-20.

Z ukázek zásahů hasičů bylo předvedeno hašení osobního automobilu použitím vysokotlakého proudu vody jednotkou SDH Onšov s vozidlem CAS 25 K LIAZ a hašení simulovaného domku jednotkou SDH Košetice s CAS 32 TATRA 815 za použití jednoho proudu C s proudnicí Turbojet. Poté následovala ukázka hašení z koše požární plošiny PP 20. Nechyběla ukázka ochranného obleku OL-2, kde jako figurant ochotně pomohl hlavní pořadatel Jan Chadima. Jelikož se přímo u Hotelu Obora nachází vodní zdroj, bylo možné předvést i ukázku plovoucího čerpadla jednotky SDH Onšov.

1. ročník této vydařené akce zakončila taneční zábava košetické rockové skupiny KATR.

 

Odkazy

 
Zodpovídá: Ing. Blanka Veletová
Vytvořeno / změněno: 2.11.2006 / 2.11.2006

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webuProhlášení o přístupnosti