Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

Hasičský ples

 

 
 

Hasičský ples

V sobotu 27. ledna 2007 uspořádal náš sbor dobrovolných hasičů tradiční hasičský bál. Již pátým rokem se tato akce opětovně koná ve společenském sále Agropodniku Košetice a můžeme říct, že přesun do tohoto velkého sálu byla dobrá volba. Dříve jsme plesy pořádali ve společenském sále restaurace U Duffků. Se stávajícím nárůstem návštěvníků plesu i vzrůstajícími prostorovými požadavky kapely tento sál přestal stačit. Započala tedy tradice pořádání plesů ve velkém sále, kde jak návštěvníci, pořadatelé tak i vystupující kapely nalezli dostatek prostoru a „pohodlí“.

Letošní ročník hasičského bálu hodnotím velice kladně. I přesto, že venku nevládlo zrovna přívětivé počasí a v okolí probíhalo dosti jiných plesů, přišlo na náš bál 250 lidí. K tanci a poslechu hrála kapela Blueband pod vedením Jiřího Matějky, která již na hasičském bále vystupuje druhým rokem.

Nezbývá než poděkovat všem lidem, kteří se podíleli na přípravě hasičského bálu, obsluze ve výčepech, sponzorům, kteří přispěli na náš ples(viz seznam na konci článku) a samozřejmě všem lidem, kteří na ples přišli, bavili se a to co je pro nás pořadatele nejpodstatnější – utráceli peníze J

Ještě jednou všem děkujeme a v plesové sezóně 2008 nashledanou!

Za SDH Košetice

Vladislav Jaroš

starosta sboru

Na ples sponzorskými dary přispěli:

Agropodnik Košetice, Pavel Podbrdský-Restaurace U Duffků, BROP s.r.o., Drogerie – Věra Křivánková, Pivovar Poutník Pelhřimov, SITO Starý Pelhřimov, Bluetech Pacov, Jan Chadima – Hotel Obora, Jaroslav Zajíček, Josef Kejval, Zakázkové truhlářství – Václav Loskot, Karel Buchta, Zdeněk Jankuj, Řeznictví – Miroslav Pelíšek, Martin Pešek, Jaroslav Zelenka, Jana Mašková, Karel Jaroš a SDH Košetice.

 
Zodpovídá: Ing. Blanka Veletová
Vytvořeno / změněno: 7.2.2007 / 7.2.2007

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webuProhlášení o přístupnosti