Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

Obnova místní komunikace Košetice

logo
Zpráva o průběhu realizace akce „Obnova místní komunikace Košetice“

ID. 117D8210A3158

V roce 2020 byla opravena místní komunikace Košetice na parcele p.č. 52/1 v k.ú. Košetice. Spolu s ní byla zrekonstruována přilehlá parkovací stání. Po odfrézování stávajících asfaltových vrstev firmou Swietelsky a.s., která stavbu komunikace pro obec prováděla, se odtěžilo nevyhovující podloží komunikace a provedly se opravy dešťové kanalizace v daném místě. Finální tvar plochy začal být patrný ve chvíli., kdy se současně s novými vozovkovými vrstvami začaly osazovat štípané žulové krajníky lemující 23 parkovacích stání. Pro tyto plochy byl vybrán žulový kryt.

Opravou místní komunikace, dešťové kanalizace a rekonstrukcí parkovacích státní došlo k naplnění cílů stanovených v projektu.

Na obnovu místní komunikace nám přispělo Ministerstvo pro místní rozvoj částkou 1 569 705 Kč. Celkem akce stála 3 487 968,- Kč, z toho uznatelné náklady z hlediska dotace byly 2 242 106,-Kč.
 

 
 
logofoto

foto

 
Zodpovídá: Ing. Blanka Veletová
Vytvořeno / změněno: 15.7.2021 / 15.7.2021

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webuProhlášení o přístupnosti
 

Tento web využívá cookies. Některé z nich mohou sloužit pro analytické účely.

O cookies