Vyhledávání

?(Nápověda k vyhledávání)|...(Rozšířené vyhledávání)

 
 
 
   


Orientační nabídka


 

Vzdělávací kurzy zdarma

 

 
 

RE centrum Via Rustica, to jsou vzdělávací kurzy zdarma

OD NÁS - V současné době vzniká i na území Vaší obce unikátní projekt RE centra. Jedná se o projekt rozvoje specifického vzdělávání a poradenství pro znevýhodněné skupiny obyvatel v západní oblasti kraje Vysočina. Občanské sdružení Via Rustica tento projekt realizuje za pomoci evropských dotací z programu SROP.

V rámci projektu začne fungovat poradenské a vzdělávací centrum v Pacově, které poskytne vzdělávací kurzy pro široké veřejnosti, především však pro obyvatelům západní Vysočiny znevýhodněným na trhu práce (maminky na mateřské, starší občané, dlouhodobě nezaměstnaní, sociálně slabší, příslušníci etnických, náboženských nebo jiných menšin, cizinci atd.). Centrum nabídne zájemcům zdarma tyto kurzy: angličtina, němčina, počítače, účetnictví, svářečský kurz, truhlářský kurz, dřevoobráběčský kurz, řidičský průkaz na nákladní automobil. V prostorách centra bude veřejnosti k dispozici počítačová učebna připojená k internetu, poradna ochotná poradit se všemi problémy trhu práce (jak psát CV, jak vyjet za prací do zahraničí, jak působit při pohovoru apod.) Součástí služeb centra bude i internetová databáze volných pracovních míst v okolí, která budou díky systému vzdělávání pro všechny snadněji dostupná. Centrum poradenství a vzdělávacích aktivit bude slavnostně spuštěno 5.1.2007. Pro zájemce, kteří to mají do Pacova příliš daleko, otevře během roku 2007 centrum vzdělávací pobočku i v Kamenici nad Lipou.

Více informací naleznete na adrese www.viarustica.cz případně kontaktujte přímo pracovníka RE centra recentrum@email.cz tel. 777 320 395

RE]CENTRUM - Via Rustica
Náměstí Svobody 170, Pacov 39501
email: recentrum@email.cz

mobil: 777 320 395
Adam Jaroš -
koordinátor projektu

 
Zodpovídá: Bc. Zdeněk Sovka
Vytvořeno / změněno: 11.12.2006 / 11.12.2006

 

Zobrazit vyhledávací formulář »


 

Nacházíte se v módu "Bez grafiky", takže vidíte tuto stránku bez zdobné grafiky a pokročilého formátování. Pokud váš prohlížeč podporuje CSS2, můžete se přepnout do grafického módu.


web & design , redakční systém

Přihlásit se | O webuProhlášení o přístupnosti